ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ВЕТЕРАНА ТА МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ!

Дата: 01.10.2022 09:20

Шановні ветерани та представники старшого покоління
Слобідської громади !

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана – святом тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни.
  Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь, адже саме ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, – стали взірцем для нащадків. За вашими плечима багаторічна і старанна праця, вірна служба, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція, заслуги і досвід – це направду цінний спадок, який нам необхідний сьогодні.
   Тож у цей святковий день прийміть сердечні вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, благополуччя і Божої ласки!
З повагою, Слобідський селищний голова Віктор  Доцуленко.