В СЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ ВРУЧИЛИ НАГОРОДИ БІБЛІОТЕКАРЯМ.

Дата: 30.09.2022 12:56

Сьогодні, 30 вересня Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоровя Наталя Решітко привітали працівників бібіліотек Слобідської громади з їх професійним святом – з всеукраїнським днем бібліотек!

В своєму вітальному виступі селищний голова наголосив « Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Діяльність бібліотечних установ нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури. Тож, з нагоди вашого професійного свята, зичимо вам, дорогі бібліотекарі, міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру, благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям.»

Почесними грамотами нагороджено працівників бібліотечної системи громади.