Звернення Володимира Зеленського. «Ранок важкий. Маємо справу з терористами. Десятки ракет, іранські «Шахіди».

Дата: 10.10.2022 11:57

«Ранок важкий. Маємо справу з терористами. Десятки ракет, іранські «Шахіди». У них дві мішені. Енергооб'єкти – по всій країні. Київщина і Хмельниччина, Львів і Дніпро, Вінниця, Франківщина, Запоріжжя, Сумщина, Харківщина, Житормирщина, Кіровоградщина, південь. Вони прагнуть паніки й хаосу, хочуть знищити нашу енергосистему. Вони безнадійні. Друга мішень – люди. Спеціально обрали такий час і такі цілі, щоб завдати якнайбільше шкоди. Сьогодні будьте в укриттях. Завжди дотримуйтеся правил безпеки. І завжди пам'ятайте: Україна була до того, як з'явився цей ворог, Україна буде й після нього». Звернення Володимира Зеленського.