УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В СМТ СЛОБІДКА 19.10.2022 РОКУ ТА 21.10.2022 РОКУ.

Дата: 17.10.2022 09:57

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Слобідської селищної територіальної громади.
    У зв’язку з виконанням цих робіт

19.10.2022 року з 08-00 години до 20-00 години буде відключення електроенергії в смт Слобідка наступних вулиць: вул. 1 Травня, вул. Весела, вул. Вокзальна, вул.Героїв Вітчизни, пров. Героїв Вітчизни, вул. Садова, пров. Садовий, вул. Челюскіна.

21.10.2022 року з 08-00 години до 19-00 години буде відключення електроенергії в смт Слобідка наступних вулиць:  Базарна, Дружби, Незалежності , Перемоги, Південна , Сонячна.