ВИКОНАЙ СВІЙ ОБОВ'ЯЗОК! СПЛАТИ ПОДАТКИ - ПІДТРИМАЙ БЮДЖЕТ!

Дата: 18.10.2022 13:32

Шановні землекористувачі, орендарі та власники земельних ділянок що розташовані на території Слобідської територіальної громади!

Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном мають сплачувати обов’язкові платежі або податки до бюджету. Нагадуємо Вам, що відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та постійних землекористувачів. Сплата податків і зборів до бюджету у період воєнного стану громадянами є вкрай важливою. Це вияв громадянської свідомості у нелегкий для країни час. Нашою спільною метою є підтримання повної життєдіяльності нашої громади - це виплати заробітних плат, пенсій та інших соціальних виплат, підтримання правопорядку, надання допомоги переселенцям, армії, та містам, які тримають лінію фронту.
  Тому просимо пам’ятати, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить функціонування нашої громади.Наша спільна активність будує міцну державу!

Відділ земельних ресурсів та комунальної власності,
житлово-комунального господарства та благоустрою
Слобідської селищної ради.