ЗВЕРНЕННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ГРОМАДИ!

Дата: 20.10.2022 10:30

Шановна Слобідська громадо, дорогі земляки!

Попри звучання сирен та повітряну тривогу, минула доба в Слобідській громаді пройшла спокійно, на скільки це зараз можливо. Однак, прошу мешканців громади не нехтувати сигналами про небезпеку та зрозуміти, що ворог продовжує навмисно руйнувати об'єкти цивільної та критичної інфраструктуру для того, щоб посіяти паніку серед мирних людей, особливо зараз, коли не за горами зимовий період.  Я надіюся на вашу свідомість, відповідальність та розуміння, що тільки від кожного з нас залежить, що чекає на нас та наших дітей, та пам'ятати про це, коли ви продовжуєте мирно прогулюватися під час повітряної загрози! Зрозумійте – зараз війна і той факт, що на території нашої громади спокійно не дає стовідсоткову гарантію, що через тиждень ситуація не зміниться. Прошу  - не нехтуйте сигналами «повітряна тривога».
  Шановна громадо! Російські окупанти вчергове ракетними ударами зруйнували декілька генеруючих об’єктів енергетичної інфраструктури України. Тому, сьогодні, по всій країні, з 7-00 до 23-00 години вводяться обмеження постачання електроенергії. В цей період необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це необхідно аби спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури. Обмеження електропостачання торкнуться абсолютно всіх областей України, в тому числі і Одещини. Тому шановні мешканці громади, прошу вас з розумінням і серйозно поставитись цієї до ситуації та  по можливості зменшити використання електроенергії у ваших помешканнях. На фронті Збройні сили України захищають не лише нашу країну, а й кожного з нас особисто, тому у цей критичний момент ми маємо бути згуртованими як ніколи.
Бережіть себе!
Разом до Перемоги!

Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.