24 жовтня 2022 року Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко провів робочу нараду.

Дата: 24.10.2022 09:54

24 жовтня 2022 року Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко провів робочу нараду з заступником селищного голови та керівником комунального підприємства "Водоканал Слобідка". Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період. Керівник комунального підприємства доповів про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи.
Робота установ та організацій продовжується, підтримується життєдіяльність громади, населенню надаються усі необхідні послуги.
По завершенню наради селищним головою було надано ряд рекомендацій та доручень учасникам наради в межах їх повноважень.
ПРАЦЮЄМО ДАЛІ!!!