Відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням Слобідського селищного голови.

Дата: 25.10.2022 12:08

25 жовтня 2022 року під головуванням Слобідського селищного голови відбулось засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради. Розпочалось засідання з хвилини мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
  В ході засідання виконавчим комітетом заслухано інформацію про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за жовтень місяць 2022 року. Доповідала по даному питанню секретар виконкому,  секретар селищної ради Пан Т.А.
 Внесено зміни до рішень:
 - рішення сесії Слобідської селищної ради від 22 грудня 2021 року № 528-VIII  «Про затвердження Програми соціальної підтримки населення на 2022-2025 роки «Соціальний захист населення Слобідської селищної ради» ( доповідач Масло М.Г.  завідувачка сектору соціального захисту населення Слобідської селищної ради).
- рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року № 529-VІІІ «Про бюджет Слобідської селищної територіальної громади на  2022 рік». Доповідачка - начальник фінансового відділу Коваль А.В.
   Серед решти питань, які розглянув виконавчий комітет були питання про надання матеріальної грошової допомоги мешканцям Слобідської селищної ради, про списання об’єкту нерухомого майна «Дитячі ясла» з балансу Слобідської селищної ради за адресою : село Тимкове, вулиця Спортивна буд. б/н, Подільського району, Одеської області, про присвоєння нової поштової адреси об’єктам комунальної власності Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області  ( смт Слобідка та село Тимкове).
   Разом з тим, виконавчим комітетом розглянуто питання про надання  дозволу на придбання житла особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування, яке знаходиться за адресою: Одеська область, Подільський район, місто Кодима, вулиця Шарля де Голля буд. 18. Доповідач – начальник служби у справах дітей Козак С.В.
 Всі питання порядку денного ретельно розглянуті членами виконкому, по кожному з них прийняті відповідні  рішення.