Небезпечно! Темрява!

Дата: 27.10.2022 09:49

Небезпечно! Темрява!

Національна поліція України закликає дотримуватися простих порад у темну пору доби.
Під час повномасштабного вторгнення росії на територію України перед нами постав ще один виклик – енергоощадність. Для підтримки нашої інфраструктури ми маємо допомагати країні та дотримуватись заходів заощадження електроенергії як удома, так і поза його межами. Тому видимість пішоходів на погано або ж зовсім неосвітлених вулицях наразі дуже важлива, адже у темну пору доби водіям ще важче розгледіти людину та вчасно загальмувати.
Для уникнення аварій та інших неприємних ситуацій ми маємо для вас декілька порад:
- одягайте речі світлого кольору, адже вони є найбільш помітними для інших учасників дорожнього руху;
- розміщуйте на одязі світловідбивальні елементи. Їх можна пов’язати на рухомі частини тіла (руки, ноги, передпліччя, гомілки);
- використовуйте флікери. За наявності флікерів водій має змогу бачити пішохода за 130-150 метрів. Чіпляйте флікери з різних сторін: на рюкзак, шапку, взуття або інші аксесуари;
-при купівлі одягу надавайте перевагу речам зі світловідбивальними елементами.
Бережіть себе, своїх рідних та Україну.
Разом до перемоги!!!