Поради: Чим запастись на випадок відключення електроенергії?

Дата: 01.11.2022 15:10

Російські терористи кожен день прицільно б’ють по об’єктах енергетичної галузі, знеструмлюючи міста і села.Ремонтні бригади невтомно працюють над відновленням пошкодженої  ворогом енергетичної інфраструктури. Однак  ми маємо бути готові до всіх чергових спроб ворога атакувати енергосистему.
Через можливі подальші російські обстріли енергетичної інфраструктури маємо бути готові до тимчасових обмежень електропостачання.
Міністерство енергетики  України закликає кожну родину потурбуватись про запас необхідних речей та приладів, що допоможуть зробити більш комфортнішим очікування, поки енергетики відновлюватимуть пошкоджену чи зруйновану росіянами енергетичну інфраструктуру.
Мінімальний список речей. На випадок тимчасових відключень для усунення аварій запасіться всіма можливими джерелами додаткового світла. Це можуть бути ліхтарики, свічки та сірники.
Для того, щоб залишатися на зв’язку, тримайте свої гаджети зарядженими заздалегідь. А також зарядіть павербанки. Якщо ще не маєте портативну зарядку, радимо її придбати.
Через те, що можливості нормально готувати не буде, запасіться їжею, яка не потребує приготування. Також майте запас питної води та термос.
 Ще радимо завжди мати складену аптечку з усіма необхідними для вас ліками.
Максимальний список речей.
Цей розширений список розрахований на довготривалі відключення в разі критичних ситуацій:
аптечка
акумуляторна батарея
радіоприймач на батарейках
генератор (лише для приватного будинку)
туристичний примус для приготування їжі
сонячний зарядний пристрій для мобільних телефонів; запас питної та технічної води, продуктів тривалого зберігання на кілька днів.