Робоча нарада під головуванням селищного голови.

Дата: 02.11.2022 12:33

2 листопада Слобідський селищний голова провів  чергову робочу нараду за участю заступника селищного голови,  секретаря ради, керівника КП "Водоканал Слобідка"  та керівників структурних підрозділів ради.
Присутні доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші  питання.
-Придбання шкільного автобусу. Начальнику відділу освіти на фінансового відділу надано доручення здійснити  розрахунок потреби бюджетних коштів на придбання  автобусу.
- Ремонт доріг в громаді.
- Придбання дизельгенераторів, буржуйок.
-У випадку аварійних відключень та тривалого від'єднання громади від електропостачання розгортаються пункти обігріву, які повинні бути забезпечені паливом, приладами резервного живлення та всім необхідним. На всі ці потреби необхідні кошти, тому селищний голова надав доручення начальнику фінансового відділу селищної ради всі  фінансові питання контролювати особисто.
- жорстока економія  електроенергії установами, підприємствами та мешканцями громади. Селищний голова наголосив, що задля стабілізації роботи енергосистеми згуртовано й свідомо ми маємо підійти до заощадливого споживання електроенергії.
За підсумками наради з усіх розглянутих питань  було надано ряд рекомендацій та відповідні доручення.