ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СЕЛА ТИМКОВЕ.

Дата: 04.11.2022 09:14

Шановні жителі села Тимкове!
Від імені Слобідської селищної ради, її виконавчого комітету та усієї громади, прийміть найщиріші вітання з нагоди Храмового свята — Дня села!

День народження рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження нашої малої Батьківщини.
 Усі досягнення, якими багате наше село складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного жителя села і саме в такі свята, кожен відчуває себе  частиною великої громади.
 В цей святковий день від усієї душі зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.  Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині.
Зі святом!

З повагою, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.