УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В СМТ СЛОБІДКА, СЕЛІ МАЛА СЛОБІДКА, СЕЛІ ТИМКОВЕ ТА СЕЛІ КИРИЛІВКА.

Дата: 07.11.2022 11:30

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Слобідської селищної територіальної громади.
У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії в наступних населених пунктах громади:

смт. Слобідка, 09.11.2022 з 8:00 до 19:00 години -
8 Березня вул., Базарна вул., Вишнева вул., Вокзальна вул., Героїв Вітчизни вул., Гоголя вул., Гоголя пров., Горіхова вул., Дружби вул., Залізнична вул., Івана Дороховського пров., Івана Франка пров., Калинова вул., Квітнева вул., Кооперативна вул., Лесі Українки вул., Марії Кухарської вул., Миру пров., Молодіжний пров., Незалежності вул, Перемоги вул., Південна вул., Польова вул., Пушкіна вул., Соборна вул., Сонячна вул., Степова вул., Суворова вул., Чепелевського вул., Чкалова вул., Шевченка вул., Шкільна вул.

село Кирилівка, 09.11.2022 з 8:00:00 до 19:00 години
Центральна вул.

село Тимкове, 09.11.2022 року з 8:00:00 до 19:00 години по вул. Центральній
та 11.11.2022 року з 08-00 до 19-00 години по вулицях:
9 Травня вул., Гоголя вул., Грушевського вул., Губарєва вул., Дачна вул., Зарічна вул., Зарічний пров., Лесі Українки вул., Медовий пров., Молодіжна вул., Прикордонна вул., Садова вул., Спортивна вул., Центральна вул., Шкільна вул.

село Мала Слобідка, 10.11.2022 року з 08-00 до 19-00 години по вулицях:
Б.Хмельницького вул, Виноградна вул, Грушева вул., Маліхова вул, Перемоги вул, Садова вул, Шкільна вул, Я.Бурлаки вул