09 листопада 2022 року під керівництвом Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко, відбулася робоча нарада.

Дата: 09.11.2022 10:03

09 листопада 2022 року під керівництвом Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко, відбулася робоча нарада з секретарем селищної ради, заступником селищного голови, керівником КП «Водоканал Слобідка та посадовими особами Слобідської селищної ради.

У ході спільного обговорення учасники інформували про стан справ у відповідній галузі та доповіли про  заплановані заходи на поточний тиждень, зокрема: підготовка матеріалів до проведення засідання позачергової сесії та засідання постійних депутатських комісій.

Під час наради селищний голова  акцентував увагу на:

• дотриманні правил внутрішнього трудового розпорядку;
  • вжиття невідкладних заходів щодо створення та поповнення запасів продуктів харчування довготривалого призначення;
  • облаштування пунктів обігріву, забезпечення їх паливом, приладами резервного живлення, питною водою та всім необхідним.

Підводячи підсумки наради, Віктор Миколайович дав відповідні доручення виконавцям та наголосив, що на сьогодні ситуація в громаді стабільна. Нажаль ворог продовжує атакувати всю Україну з повітря. Тому, прошу не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та  перебувати в укриттях! Будьте свідомі задля своєї ж безпеки! Пам’ятаємо про економію електроенергії та наближаємо перемогу!