Вітання селищного голови Доцуленко Віктора Миколайовича з Всеукраїнським Днем працівників культури та та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2022 10:19

Дорогі наші працівники культури та майстри народного мистецтва!

Вітаю вас із вашим професійним днем! Бажаю вам бути творчими, активними та професійними працівниками у своїй сфері! Нехай ваша фантазія буде безмежною, робота приємною, а результат позитивним! Нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, миру, любові та злагоди!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко.