Щотижнева оперативна нарада з селищним головою: основні плани для роботи цього тижня.

Дата: 14.11.2022 11:00

Селищний голова Віктор Доцуленко провів оперативну нараду з підлеглими щодо планування роботи на поточний тиждень. Як і щотижня, доручення, надані в результаті наради, є обов’язковими до виконання. Учасники робочої зустрічі охопили декілька важливих питань життєдіяльності громади. Зокрема:
-Ремонт доріг в громаді;
-Продовження створення продовольчих та паливно-мастильних запасів громади;
-Процедура закупівлі шкільного автобусу та дизельгенераторів;
-Для забезпечення опалення в укриттях тривають роботи по встановленню буржуйок;
-Питання, що стосуються комунальної галузі.
   Селищний голова вкотре наголосив про максимальне обмеження споживання електричної енергії установами, підприємствами та мешканцями громади.
Питання, які потребують детального вивчення, селищний голова взяв під особистий контроль.
  Завершуючи щотижневу нараду, селищний голова подякував усім за роботу, побажав плідного робочого тижня, миру, спокою усім та якнайшвидшої перемоги.  Мирного та продуктивного тижня!