ВІТАННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ.

Дата: 20.11.2022 09:10

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Слобідської селищної ради та від себе особисто вітаю Вас із Днем працівників сільського господарства України!

Це той день, коли ми вшановуємо людей, які взяли на свої плечі найвідповідальнішу та найважливішу місію – працювати на землі та годувати країну. Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею  щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
   Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом. Ви тримаєте на собі справжній аграрний фронт країни! Дякую аграріям, які допомагають Збройним Силам України!
    Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

З повагою, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.