Відбулась робоча нарада зі старостами сіл Слобідської громади.

Дата: 01.12.2022 12:42

1 грудня Слобідський селищний голова провів нараду з старостами сіл громади. Присутні доповіли про ситуацію у ввірених їм населених пунктах та озвучили найнагальніші питання.
На нараді обговорювалися питання різних сфер життєдіяльності населених пунктів громади, в тому числі значну увагу приділено питанню проведення опалювального сезону, стан забезпечення пунктів обігріву та підготовка питань, які необхідно розглянути та прийняти рішення на засіданні виконавчого комітету та черговій сесії Слобідської селищної ради.
   В ході обговорення селищний голова наголосив, що ми маємо пам’ятати, що у нас війна, і сценарії можуть бути різні, попереду зима і ми повинні потурбуватись про кожного мешканця нашої громади, які у критичних ситуаціях зможуть прийти  зігрітись, зарядити свій телефон.Тому  пункти обігріву та незламності це ті об'єкти, які повинні  працювати постійно. Також старостам наголошено на необхідності ведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо повноти сплати коштів за оренду землі. По усіх пунктах наради досягнуто конструктивних рішень.
  По завершенню  наради селищним головою було надано ряд рекомендацій та доручень учасникам наради в межах їх повноважень.