«Важко, але варто»: в Україні триває зворушлива кампанія на підтримку ЗСУ.

Дата: 05.12.2022 10:26

Щорічно в Україні 6 грудня відзначають День Збройних Сил України, однак, мабуть, не минає дня, щоб українці не дякували своїм захисникам. Щоб вшанувати та морально підтримати військових триває інформаційна кампанія «Важко, але варто». Запрошуємо жителів Слобідської громади долучитись до інформаційної кампанії на підтримку ЗСУ.

Кожен може долучитись до подяки ЗСУ розмістивши на своїх особистих сторінках візуальні матеріали, які можна безкоштовно завантажити за посиланням https://cutt.ly/f1DdAh4

Разом до Перемоги! Дякуємо ЗСУ!