ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ, ОРЕНДАРІ ТА ВЛАСНИКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК - НАГАДУЄМО ВАМ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ СПЛАТИ ПОДАТКОВОГО БОРГУ ПО ЗЕМЕЛЬНОМУ ПОДАТКУ.

Дата: 05.12.2022 14:02

Фото без описуФото без опису

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Слобідської громади!

Основний законодавчий акт, який регулює земельні відносини в нашій країні – Земельний кодекс України. Порядок сплати земельного податку (плати за землю, податку на землю) регламентується Податковим кодексом України. Земельний податок — це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів.

Шановні жителі громади!
Нагадуємо вам про необхідність сплати податкового боргу по земельному податку. Квитанцію з реквізитами можливо отримати в відділі земельних ресурсів та комунальної власності, ЖКГ та благоустрою Слобідської селищної ради, отримати консультацію з інших земельних питань за телефоном 0995084448 ( Олена Володимирівна).
За несплату земельного податку Ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею. Тому просимо пам’ятати, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить функціонування нашої громади.

З великою надією на вашу свідомість - відділ земельних ресурсів та комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Слобідської селищної ради.