ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

Дата: 07.12.2022 09:14

Шановні жителі громади, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, активісти, працівники селищної ради, ветерани органів місцевого самоврядування!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!
Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми Слобідської громади, дбають про її розквіт і зростання. Тому, в цей день, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою.
  Хочу наголосити на важливості активної громадянської позиції кожного мешканця нашої громади.  Місцеве самоврядування – це влада кожного з вас, це можливість будувати громаду, в якій захочуть залишитись жити наші діти та онуки! Маємо разом зробити усе для того, щоб наші нащадки жили у вільній, демократичній країні, а головне – без «руzzкого міра».
  Нехай цей урочистий день додасть усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у завтрашньому дні, мирного неба, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя рідної Слобідської громади!
   Сердечно бажаю усім, хто працює на благо громади, кожній  родині, кожному мешканцю миру, достатку, любові і здоров`я! Впевнений, що разом ми наблизимо Перемогу над російським агресором, звільнимо нашу землю від окупантів і повернемо мир в Україну!

З повагою та вірою у Перемогу
Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.