Робоча нарада під головуванням Слобідського селищного голови.

Дата: 19.12.2022 13:07

Сьогодні під особистим контролем керівництва Слобідської селищної ради знаходиться ряд питань, які потребують постійного обговорення та прийняття рішень. Це питання забезпечення належних умов перебування та навчання дітей у освітніх закладах громади, функціонування пунктів Незламності, забезпечення їх всім необхідним.

Ефективне функціонування систем опалення, використання генераторів при відключенні електропостачання, забезпечення їх пальним, дотримання техніки безпеки при їх використанні  - усі ці питання були детально проаналізовані на нараді, яка відбулась 19.12.2022 року  з заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником відділу освіти, головним бухгалтером селищної ради.

За результатами наради селищним головою було надано ряд рекомендацій та доручень учасникам наради, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.