В Слобідській селищній раді відбулась координаційна нарада про проведення превентивних заходів з дітьми та забезпечення публічної безпеки і порядку під час новорічних та різдвяних свят.

Дата: 20.12.2022 11:40

20 грудня 2022 року  в Слобідській селищній раді Подільського району Одеської області відбулась координаційна нарада про проведення превентивних заходів з дітьми та забезпечення публічної безпеки і порядку під час новорічних та різдвяних свят. Нарада відбулась за участю старшого інспектора СЮПВП Подільського РУПГУНП в Одеській області, майора поліції Жук Людмили Іванівни, начальника відділу освіти, молоді, спорту, туризму, культури та охорони здоров’я Решітко Наталії Володимирівни, начальника служби у справах дітей Козак Світлани Віталіївни, головного спеціаліста служби у справах дітей Бурлака Інна Володимирівна, спеціаліста ІІ категорії з соціальної роботи сектору соціального захисту населення Ломової Світлани Сергіївни.

На розгляд наради винесені питання:

-Запобігання нещасним випадкам;

-Безпека поводження дітей під час перебування на водоймах у зимовий період;

-Заборона використання піротехнічних  виробів під час зимових свят;

-Запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму;

-Мінна безпека;

-Безпечна поведінка дітей у цифровому середовищі;

-Алгоритм дій у разі отримання сигналу «Повітряна тривога»;

-Використання світловідбивних браслетів, наліпок та стрічок заради безпеки під час пересування в темну пору доби;

-Відповідальність батьків за неналежне виконання батьківських обовязків щодо виховання дітей;

-Розміщення Пунктів Незламності та алгоритм дій у разі тривалої відсутності електроенергії.

В результаті обговорення учасниками засідання визначено безпекові пріоритети та ряд превентивних заходів під час святкування та урочистостей з нагоди новорічних та різдвяних свят за участю дітей, а також організація їх змістовного дозвілля під час зимових канікул 2022-2023 р. р.

Попереджений – значить захищений!