ПІДПИСУЙТЕСЯ НА ОБЛАСНІ ТА РАЙОННІ ДРУКОВАНІ ВИДАННЯ.

Дата: 22.12.2022 12:38

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ !

Засоби масової інформації відіграють важливу роль у житті суспільства. Адже вони повідомляють про світові, державні, регіональні події.

Що стосується друкованих видань, то зараз, коли в країні війна, їм набагато важче, чим іншим ЗМІ, адже в них, окрім фінансування, є великі логістичні проблеми, переорієнтація ринків з закупівлі паперу, значне збільшення цін на друк та доставку видавничої продукції в села і селища.

Проте, друковані видання дуже важливі, не тільки в тих районах, де ведуться активні бойові дії, у прифронтових зонах, де глушиться сигнал, а й у нас, на Подільщині, де застосовуються тривалі відключення електроенергії, тому часто немає доступу до телебачення й Інтернету.

В умовах воєнного стану та постійних ударів ворога по нашій енергетиці, безперебійно доносити до людей українську інформацію, українську культуру, українське повітря можуть саме друковані засоби масової інформації, отже газетярі дуже важливі.

Закінчується 2022 рік. Наразі триває передплата на місцеві та обласні газетні видання на наступний рік. Тож закликаємо всіх свідомих громадян взяти участь у передплатній кампанії-2023 і підписатися на наші місцеві газети Подільського району та обласні друковані видання !