Щотижнева робоча нарада під головуванням Слобідського селищного голови.

Дата: 26.12.2022 10:39

Фото без описуРобочий тиждень розпочався щотижневою нарадою  під головуванням Слобідського селищного голови за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керівника КП «Водоканал Сдобідка».

У ході засідання підсумовано роботу за попередній тиждень та озвучені основні питання на поточний тиждень. Робота та забезпечення пункту Незламності, стан заборгованості по сплаті земельного податку в громаді, робота з боржниками щодо погашення заборгованості. Під час наради заслухано доповідь начальника КП «Водоканал Слобідка»:   станом на сьогоднішній ранок в громаді все контрольовано, об’єкти життєзабезпечення працюють стабільно. Окремо селищний голова наголосив на дотриманні виконавської дисципліни працівниками селищної ради. За результатами наради селищним головою надано відповідні доручення.