Аграрії Слобідської громади придбали для ЗСУ позашляховик Пікап Nissan.

Дата: 27.12.2022 11:29

Війна, на жаль, триває… Вона не так далеко, як може здатися. Там, на фронті, – чиїсь тати, мами, чоловіки, дружини, брати, сестри, сини і доньки. Ті, хто не жаліються на втому, ті, які заслуговують спати на сухому і теплому ліжку в обіймах своїх коханих чи дітей. Підрозділам де служать наші янголи-охоронці необхідні автомобілі. Таку потребу нині мають чи не всі армійці. Бо пересуватися, виконувати поставлені перед ними завдання неможливо без транспортних засобів.
  Як і планувалось на зібранні агровиробників, яке  ініціювали аграрії Слобідської громади, для пересування та виконання ЗСУ поставлених завдань, які неможливо виконати без транспортних засобів, фермерами громади придбано автомобіль позашляховик  Пікап Nissan. Саме таку машину і підібрали через її прохідність та габарити. Авто поїде не порожнє, а завантажене продуктами харчування, що мають тривалий термін зберігання та необхідними медикаментами. Цим вчинком аграрії громади показали гідний приклад єднання для спільної перемоги над російським агресором. Велика вдячність кожному фермеру, хто не пройшов повз:
Ободьонов Олександр
Бондар Сергій
Перепелиця Володимир
Штирбул Олександр

Ви неймовірні! Ви зробили дуже гарну справу – разом! Тільки так ми пришвидшуємо нашу ПЕРЕМОГУ. У єдності наша сила, і ніхто нас не здолає, поки ми, українці, невтомно прагнемо бути разом.