СЛОБІДСЬКУ ГРОМАДУ ЗНОВУ СКОЛИХНУЛА СУМНА ЗВІСТКА З ВІЙНИ!

Дата: 04.01.2023 11:50

І знову сумна звістка сколихнула нашу громаду....

На 51 році життя відійшов у вічність наш односелець, житель смт Слобідка – Лизак Сергій Федорович. 14 листопада 2022 року був призваний до лав Збройних Сил України, кулеметник стрілецького відділення ВЧ А7339, мужньо захищав нашу Батьківщину. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Сергія назавжди залишиться в наших серцях, а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій.

Вічна пам'ять нашому захиснику! Навіки слава Герою!