Чергова нарада під головуванням Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко.

Дата: 05.01.2023 10:01

Сьогодні, 5 січня, під головуванням селищного голови Віктора Доцуленко, відбулася чергова нарада за участі заступника селищного голови Віталія Михеля, начальника відділу земельних ресурсів, комунальної власності, ЖКГ та благоустрою Наталії Покотило, а також керівника підпорядкованого комунального підприємства «Водоканал Слобідка» Олександра Ракухи.
Розпочалась нарада з хвилини мовчання вшанування пам'яті усіх загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.
Одним із важливих питань порядку денного, стало питання про заборгованість зі сплати земельного податку власниками та користувачами земельних ділянок на території Слобідської громади. Обговорено шляхи скорочення та недопущення в подальшому заборгованості.
Також обговорили питання щодо функціонування існуючих Пунктів незламності та розгортання нових.
Керівник комунального підприємства доповів ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучив найнагальніші питання, які необхідно вирішити в найближчий час.
За результатами наради були надані відповідні доручення.