СЛОБІДСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЯ З ВОЇНОМ-ЗЕМЛЯКОМ ЛИЗАКОМ СЕРГІЄМ ФЕДОРОВИЧЕМ!

Дата: 05.01.2023 13:19

Не висихають сльози матерів, дружин, дітей. Війна один за одним забирає їхніх синів, чоловіків, татусів. Звістки чорними воронами летять у громаду. І темніє день, розривається серце від болю. Занадто високу ціну платимо за право бути вільними українцями в своїй Україні. Кожен визволений метр землі – просочений кров’ю найкращих Українців!
   Сьогодні у нашому селищі знову скорботний день. Страшна, жорстока війна забрала життя нашого Героя-захисника, воїна-земляка Лизака Сергія Федоровича, який 14 листопада 2022 року був призваний до лав Збройних Сил України, кулеметник , мужньо захищав нашу Батьківщину. Життя Героя обірвалося 31 грудня 2022 року.
   Чимало мешканців громади прийшли провести Героя в останню путь, серед них – рідні, друзі, односельці, побратими, а також керівництво Подільської районної військової адміністрації та представники місцевої влади. В своїх промовах виспупаючі наголосили, що ми втрачаємо найкращих — молодих, дужих, сміливих синів України. Немає прощення росії за кров, сльози і горе українців. Висловили найщиріші співчуття  рідним, друзям і бойовим побратимам Сергія.
Проводжаючи земляка в кращий світ, жителі громади дякували Герою за мирне небо над головою.
Пам’ять про Героя назавжди залишиться в наших серцях!
Вічна слава і світла пам‘ять!