Стихійні сміттєзвалища - показники нашої з вами культури, ставлення до нашого спільного дому.

Дата: 10.01.2023 10:47

Шановні мешканці громади!
   Сьогодні вкотре поговоримо про проблему виникнення стихійних сміттєзвалищ на території нашої громади. Такі ділянки сміттєзвалищ утворюють самі ж  мешканці на узбіччях доріг, ярах, які  “просто викинули щоб позбутись” і байдуже, як і хто ці відходи потім забиратимуть. Адже набагато легше викинути сміття біля річки чи під дорогою, аніж скористатися послугами з вивезення сміття , яке безкоштовно здійснює КП «Водоканал Слобідка» відповідно до графіку. В цих безвідповідальних ваших вчинках і проявляється «любов» до рідного краю, «бажання» зробити нашу громаду кращою! То що ж ви вимагаєте від влади, коли самі, так не по господарськи вчиняєте? Чомусь, їдучи за  кордон, ви всі знаєте, що викинути  обгортку з  цукерок  там не  можна , бо оштрафують, а тут, в своїй країні можна просто взяти сміття, винести його чуть далі від свого будинку і викинути куди попало, думаючи , що за це нічого не буде. Так, звісно, ми не можемо відслідкувати всіх, хто вивозить сміття на стихійні сміттєзвалища, викидає на узбіччях доріг, але повірте, ми над цим працюємо, і всі порушники будуть нести відповідальність! До в’язниці ми нікого звичайно не саджаємо, але суттєво ускладнити життя порушникам можемо!
   Користуючись нагодою, попереджаю усіх жителів громади – будете продовжувати викидати сміття та утворювати безлад на узбіччях доріг, будете нести відповідальність! Невже ви не розумієте, що своїми безвідповідальними діями ви показуєте приклад підростаючому поколінню, які бачать погане відношення до культури та копіюють подібне? Давайте відчувати себе господарями, прагнути навести лад на своїх територіях та підтримувати його. Турбота про навколишнє середовище має стати нормою нашого життя. Хто, як не ми самі створюємо своє життя, свій побут. Думайте, що ви залишите у спадок своїм дітям!

Дорогі земляки! Надіюсь на вашу свідомість та відповідальність!

Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.