Слобідська громада отримала генератор для потреб освітнього закладу.

Дата: 12.01.2023 15:10

Одеська область отримала велику партію генераторів, які надало керівництво Об’єднаних Арабських Еміратів. Ці генератори для Одещини розподілені в рамках програми Фонду державного майна України та державних інституцій «Утеплюємо країну». Слобідська громада отримала генератор, який буде працювати та забезпечувати безперебійне енергоживлення Слобідського ліцею. Щиро вдячні за підтримку і допомогу начальнику Одеської обласної військової адміністрації, начальнику Подільської районної військової адміністрації, а також команді програми Фонду державного майна України та державних інституцій «Утеплюємо країну».
Разом до Перемоги!