Робоча нарада щодо підведення підсумків роботи за тиждень та планування завдань на наступний тиждень.

Дата: 13.01.2023 13:52

13 січня 2023 року під головування Слобідського селищного голови відбулася робоча нарада  з керівниками структурних підрозділів ради та керівником комунального підприємства "Водоканал Слобідка" щодо підведення підсумків роботи за тиждень та планування завдань на наступний тиждень. Віктор Миколайович коротко охарактеризував ситуацію в громаді, зокрема наголосив на тому, що в умовах військового часу ми працюємо не менше, ніж у мирний час.
        Також  кожним керівником структурних підрозділів селищної ради було проаналізовано роботу за тиждень, обговорено проблемні питання та завдання, які стоять перед ними.  А це утримання  доріг в взимовий період, що включає очистку доріг від снігу та боротьбу із зимовою слизькістю, забезпечення достатньої кількості протиожеледних матеріалів, утримання та забезпечення, відповідно до вимог Пунктів незламності, підготовка питань, які будуть винесені для затвердження на черговому засіданні виконавчого комітету Слобідської селищної ради та багато іншого.
       Під час наради  заслухано керівника комунального підприємства, який прозвітував про стан роботи комунального підприємства, яке надає послуги населенню з вивезення ТПВ, водопостачання та відовідведення.
       Селищним головою було акцентовано увагу на стан виконавської дисципліни, організацію документів контролю та ведення діловодства у Слобідській селищній раді, наголошено на персональній відповідальності працівників ради за виконання своїх посадових обов’язків.
По кожному питанню зроблено детальний аналіз стану справ та надано доручення відповідальним особам щодо їх виконання.
На завершення наради селищний голова побажав усім мирного плідного наступного тижня та закликав спільно працювати для наближення перемоги.