Участь Одеси у Всесвітній виставці EXPO 2030 - це шанс стати частиною повоєнного відновлення України та інструментом додаткового залучення іноземних інвестицій в Україну.

Дата: 16.01.2023 09:34

29 листопада українська делегація Expo 2030 на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським презентували заявку України на право проведення виставки у 2030 році в Одесі. EXPO 2030 - це найбільша всесвітня технологічна виставка на планеті, яка пройде у 2030 році. EXPO відбувається один раз на 5 років, зараз виставка представлена в Дубаї. EXPO 2025 пройде в Японії, тому Одеса має шанс приймати у себе EXPO 2030.
Підготовка до Всесвітньої виставки може стати частиною повоєнного відновлення України та інструментом додаткового залучення іноземних інвестицій в Україну.
Це можливість привернути увагу туристів з усього світу та стати майданчиком, на якому країни демонструють найпередовіші досягнення.
Наш регіон та обласний центр мають шанс стати розвиненим експозиційним майданчиком у цій частині світу. Вже в листопаді цього року 170 країн вирішать, чи надавати Одесі право на проведення EXPO.
До вашої уваги відеоролик, підготовлений з метою популяризації заходу, який підвищить привабливість регіону та посилить співпрацю між країнами регіону та за його межами.
Посилання для ознайомлення : https://www.facebook.com/expo2030odesa.