ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ.

Дата: 17.01.2023 11:41

Зима увійшла повністю у свої права і морозна температура повітря дозволяє вийти на лід та провести своє дозвілля там, тому служба порятунку просить взяти до уваги кілька порад щодо правил поведінки поблизу та на водоймах у зимовий період.

Пам’ятайте про таке:

- виходити на лід можна тільки за стійкої морозної погоди;

- забороняється виходити на лід, товщина і міцність якого вам невідомі;

- переходити водойми потрібно в спеціальнопозначених і обладнаних для цього місцях;

- забороняється збиратися на кризі великими групами в одному місці;

- не можна виходити на лід: у місці з’єднання річок; у випадку швидкої течії річки у цьому місці; за наявності вмерзлих у ліддошок, палиць та інших предметів; у випадку різного забарвлення льоду; під час сильного перепаду температури й потепління;

- не вживайте спиртні напої біля водойм;

- пильнуйте за дозвіллям дітей та пояснюйте їм небезпеку тонкої криги.

Якщо з вами сталася надзвичайна подія, або Ви стали свідком такої,- не зволікайте, телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Подільське районне управління ГУ ДСНС України в Одеській області