Привітання Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко з Днем Соборності України та 105-ю річницею проголошення незалежності Української Народної Республіки.

Дата: 22.01.2023 09:33

Шановні жителі Слобідської  громади!

Щиро вітаю вас з  Днем Соборності України та  Днем проголошення незалежності Української Народної Республіки !
   Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки  та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42. Цей історичний документ став логічним завершенням складного та тривалого шляху українців до єднання етносу, а відтак українці заявили про себе, як про єдину та вільну націю.
   На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу. Адже Соборність для України – це деокупація всіх територій України, захоплених російським фашизмом, відновлення єдності із Донеччиною, Луганщиною та Кримом. А ще це можливість укотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.
    Бажаю терпіння, наснаги, витримки та мужності – нашим славним українським воїнам, миру та Божої ласки – всім нам, сили, оптимізму та віри у перемогу!
   Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаймо про незліченні жертви, принесені на вівтар соборності й державності. І нехай у цьому благородному пориві кожного свідомого громадянина супроводжує щастя, злагода, мир й добробут, мудрість і чуття єдиної родини у соборній Україні.

Зі святом Вас, дорогі землякиі!
Слава Україні!
З повагою Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.