У Слобідській громаді відбувся мітинг до Дня Соборності України.

Дата: 20.01.2023 13:21

22 січня особливий день в історії України. В далекому 1919 році Директорія Української Народної Республіки проголосила Акт Злуки всіх українських земель в єдину Українську державу, і саме цей день прийнято відзначати як державне свято - День Соборності України.

З цієї нагоди сьогодні в смт Слобідці відбувся мітинг за участю працівників селищної ради, працівників освіти та культури. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих за свободу і єдність країни. З вітанням до присутніх звернувся заступник селищного голови Міхель В.М.

Також в приміщенні бібліотеки відбулась інформаційна година "Соборність-символ свободи". Присутні мали змогу ознайомитись з виставкою дитячих малюнків на патріотичну тематику та творчими роботами вишивальниць на тему "Моя Україна".