ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЛОБІДСЬКОЇ ГРОМАДИ! ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД ВСЕСВІТНЬОЇ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОГРАМИ ООН (ВПП).

Дата: 25.01.2023 12:01

Самостійна реєстрація для отримання фінансової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) планує надати фінансову допомогу окремим групам людей у Одеському регіоні.
 Хто може звернутися за допомогою?
(критерії):
- Одинокі мами,
- малозабезпечені сім’ї (з головами сім’ї працездатного віку та доходом менше 5400 грн на особу),
- безробітні зареєстровані в центрі зайнятості;
Для звернення за допомогою потрібен купон з QR-кодом та унікальний код. Ваучери з кодами можна отримати В СЕКТОРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СЛОБІДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
Як отримати купони для самостійної реєстрації?
(всі управління соціального захисту населення та Центри надання адміністративних послуг залежно від потреби самостійно вказують порядок реєстрації та перелік необхідних документів для отримання талонів).
Куди прийти?
Якщо ваш статус відповідає критеріям, зазначеним вище, щоб отримати купон з QR-кодом та унікальним кодом допомоги, звертайтеся за адресою:
СЛОБІДСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ВУЛ . НЕЗАЛЕЖНОСТІ, БУД.2, СЕКТОР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ.

УВАГА! Хто не може звернутися за допомогою?
- Люди, які вже були зареєстровані в УВКБ ООН, МОМ або будь-якій іншій гуманітарній агенції ООН і отримали підтвердження отримання грошової допомоги або вже отримали її.
Звертаємо увагу, що в агентствах ООН діє система зустрічної перевірки інформації про зарахування до програми багатоцільової грошової допомоги людям.
Люди, які не відповідають критеріям.