Увага На Одещині очікується погіршення погодних умов.

Дата: 27.01.2023 14:21

СЛУЖБА АТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ПОВІДОМЛЯЄ!

Увага На Одещині очікується погіршення погодних умов.

За інформацією Українського Гідрометцентру з вечора 27 січня та впродовж всього дня 28 січня в Одеській області очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, налипання мокрого снігу. На дорогах — ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий). Також прогнозуються пориви вітру до 15-17 м/с. Температура повітря коливається від +1°С до -7 °С. Такі погодні умови зберігатимуться й у неділю 29 січня.

Підрядні організації знаходяться на цілодобовому чергуванні та готові до несприятливих погодних умов.

Звертаємось до водіїв та просимо не виїжджати без нагальної потреби на далекі відстані, а при плануванні маршрутів враховуйте погодні умови, дотримуйтесь безпечної дистанції та інтервалу.

Рекомендації для пішоходів:

◾️використовуйте верхній одяг чи головні убори з світловідбиваючими елементами;

◾️переходьте вулицю/дорогу тільки у місцях пішохідних переходів і будьте при цьому дуже уважними;

◾️менше пересувайтеся вздовж автомобільних доріг.

У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі просимо звертатися на цілодобову гарячу лінію Укравтодору: