До уваги роботодавців! Опитування роботодавців з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та їх навичках. Скасовано звіт про квоту з працевлаштування.

Дата: 30.01.2023 13:00

До уваги роботодавців!
Розпочато опитування підприємств України з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та їх навичках.
Участь роботодавців в опитуванні є дуже важливою, оскільки надана інформація допоможе готувати кадри, необхідні для економічного розвитку та прискорення процесів відновлення України.
Пропонуємо долучитись до опитування за посиланням:
Важлива думка кожного роботодавця!
Партнери проєкту: Державна служба зайнятості спільно з  Федерацією роботодавців України  та  Європейським банком реконструкції та розвитку .

Скасовано звіт про квоту з працевлаштування!
Наказом Мінекономіки від 29.12.2022 №5574 визнано таким, що втратив чинність наказ Мінсоцполітики від 16.05.2013 №271 «Про затвердження Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».
Підставою є набрання чинності Закону України від 21.09.2022 року №2622-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці», яким скасовано норми, які встановлювали 5% квоту на працевлаштування окремих категорій громадян та обов`язкового інформування щороку служби зайнятості. Наказ набере чинності з дня офіційного опублікування.