Роботодавцям! Уряд вдосконалив програму виплати компенсації за працівників ВПО.

Дата: 30.01.2023 13:30

Компенсація працедавцям за працевлаштування ВПО — програму вдосконалено Фінансування відповідних програм збільшено в 1,5 рази в 2023 році.
Що отримає роботодавець?
— компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа ВПО ;
— компенсація витрат роботодавця на перепідготовку та підвищення кваліфікації осіб з числа безробітних ВПО ;
А якщо працівник з числа ВПО звільняється?
Сума виплачених коштів повертається у повному обсязі до бюджету одного із фондів:
— Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
— Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю залежно від джерела фінансування компенсації.
Але є умова — кошти повертаються до фондів, якщо звільнення сталось до закінчення встановленого строку збереження гарантій зайнятості у разі звільнення працівника за власним бажанням, за угодою сторін, або за ініціативи роботодавця, і на місце звільненого не взято іншого працівника з числа безробітних ВПО.