ПРОФІЛАКТИЧНІ РЕЙДИ "ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА В ПОБУТІ" В СЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ.

Дата: 01.02.2023 09:25

З настанням холодної пори року набуває особливої актуальності тема пожежної безпеки у побуті. 30 та 31 січня 2023 року, з метою попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій через порушення правил пожежної безпеки у побуті, службою у справах дітей та провідним спеціалістом сектору соціального захисту населення Слобідської селищної ради проведено профілактичні рейди. В ході проведення рейдів обстежено створення безпечних умов для дітей, перевірено стан печей в будинках, надано рекомендації щодо безпечного використання альтернативних засобів освітлення приміщень (свічки, гасові лампи тощо) в період відключення електроенергії та рекомендації щодо покращення протипожежного захисту помешкань. Проведено роз'яснювальну роботу з батьками та дітьми щодо правил безпечного викоритстання в побуті генераторів.

Крім того, з учнями Слобідського ліцею проведено урок безпеки, на якому учнів закликали неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки, берегти себе, постійно дотримуватись заходів власної безпеки, а у випадку загрози життю та здоров’ю людей - негайно звертатись до Служби порятунку. Для того, щоб батьки та діти не забували поради та дотримувалися правил безпечної поведінки в побуті, наприкінці бесід їм вручали інформаційні листівки з основними правилами пожежної безпеки.