Щодо формування ЗСУ стрілецьких батальйонів.

Дата: 06.02.2023 13:11

Відповідно до наказу №300/1/633 від 25.01.2023 року Головнокомандувача Збройних Сил України, генерала Валерія Залужного у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою оперативного реагування на загрози національній безпеці держави прийнято рішення про формування стрілецьких батальйонів у кожній області та містах Київ і Дніпро.
Стрілецький батальйон формується з патріотично налаштованих та вмотивованих громадян, які не мають обмежень за станом здоров’я до проходження військової служби з обліковими спеціальностями.
В лавах ЗСУ військовослужбовці зможуть захистити життя своїх дітей, рідних та близьких, зупинити ворога - не дати йому захопити рідну землю.
Держава гарантує здобуття нової життєвої спеціальності, кар’єрний зріст, гідну заробітну плату, та додаткові грошові винагороди. Соціальний та медичний захист, забезпечення всіма видами форми та харчуванням.
Бажаючі вступати до лав Одеського стрілецького батальйону можуть звертатися за інформацією до територіальних центрів комплектування.
Дізнатися про вільні вакансії можна також і в центрах зайнятості, де представники центрів комплектації постійно надають відповідні консультації.
Віримо в ЗСУ!
Тільки разом ми здобудемо Перемогу!
Слава Україні!