Допомога з працевлаштуванням студентам ІТ Generation

Дата: 06.02.2023 15:16

У межах проєкту ІТ Generation ви можете не тільки отримати нову професію, але й знайти роботу або стажування в провідних компаніях ІТ-сфери. У новому розділі сайту «Де працювати» міститься перелік компаній, які готові працевлаштовувати початківців, зокрема випускників ІТ Generation.

Амбасадорами проєкту вже є компанії: NIX, Sigma Software, Computools, DroneUA, Нова пошта Діджитал. І цей перелік збільшуватиметься.

Дізнатись про можливості для вашого кар’єрного розвитку можна на сайті 👉🏻 https://it-generation.gov.ua

Створюємо кращі умови для пошуку першої роботи та якісного розвитку ІТ-сфери.

Реалізація IT Generation відбувається в партнерстві з Binance Charity та Львівський ІТ Кластер за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні в Україні за Embassy of Sweden in Kyiv.