15-ТА БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ЛЕЙТЕНАНТА БОГДАНА ЗАВАДИ (3029) НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ «КАРА-ДАГ»

Дата: 07.02.2023 13:58

25 березня 2020 року Указом Президента України, ураховуючи бойові заслуги, мужність, високий професіоналізм і зразкове виконання поставлених завдань особовим складом, 9-му полку оперативного призначення Національної гвардії України присвоєно ім’я Героя України лейтенанта Богдана Завади.

Із перших годин повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України особовий склад полку виконував бойові завдання, обороняв населені пункти Мелітополь, Токмак, Кам’янське, Мала Токмачка. Своєчасне вибуття підрозділів полку в район виконання бойових завдань 24–27 лютого 2022 року дало змогу зупинити наступ переважних сил ворога на напрямку Василівка – Запоріжжя, Токмак – Оріхів. Піднімемо прапор над Кримом!