В умовах сьогодення все більшої популярності набувають електронні сервіси.

Дата: 09.02.2023 14:33

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) користувачі можуть знайти та скористатись значною кількістю послуг, які надаються online.

Завдяки впровадженню централізованих інформаційних технологій застраховані особи та пенсіонери мають можливість:

отримувати дані персональної електронної облікової картки застрахованої особи та інші відомості з Реєстру застрахованих осіб (інформація про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), сплачені страхові внески, набутий страховий стаж);

контролювати сплату роботодавцями страхових внесків;

мати доступ до наявних відомостей своєї електронної трудової книжки;

мати доступ до своєї електронної пенсійної справи (пенсіонеру);

подати заяву на призначення або перерахунок пенсії, житлової субсидії або пільги;

подати заяву на оформлення пенсійного посвідчення;

надіслати дані для внесення змін до пенсійної справи;

подавати звернення (запит, пропозицію) та переглядати стан їх опрацювання;

одержувати та переглядати повідомлення від Фонду.

Крім того, на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України реалізовано сервіс “Пенсійний калькулятор”, з допомогою якого можна порахувати орієнтовний розмір майбутньої пенсії.

Нагадаємо, що увійти в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України можна за допомогою Дія.Підпис; кваліфікованого електронного підпису (#КЕП) або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, зокрема, з використанням технологій #BankID.

Доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України можна отримати як зі стаціонарних комп’ютерів, так і з мобільних телефонів, завантаживши застосунок “Пенсійний фонд”.