Щотижнева робоча нарада під головуванням Слобідського селищного голови.

Дата: 13.02.2023 10:40

Сьогодні,13 лютого, під головуванням селищного голови Віктора Доцуленко відбулася чергова щотижнева нарада за участі секретаря селищної ради, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівників та спеціалістів структурних підрозділів ради.
  В ході наради було вирішено низку питань поточного характеру, а саме питання  щодо організаційної  роботи  по розробці Стратегічного плану розвитку Слобідської громади.
  "Стратегія - це фундамент майбутнього нашої громади. Це структуровані цінності - якою ми з вами бачимо нашу громаду і чіткий план до виконання. Тому прошу  всіх активно долучатися до створення майбутнього нашої громади і  чим активніше буде ваша позиція, тим швидше і помітніше змінюватиметься громада. Доля громади, без перебільшень, у наших з вами руках - наголосив селищний голова.
  На нараді йшлося і про підготовку питань для розгляду на черговому засіданні сесії Слобідської селищної ради. Секретарем селищної ради взято на контроль вчасну підготовку проєктів рішень до засідання.
  Також обговорювалось питання щодо роботи гуманітарного штабу та нагальних питань роботи штабу. По цьому питанню доповідав керівник штабу, заступник селищного голови Михель В.М.
Підведено підсумки виконання завдань, які поставлені на милулій нарад та окреслено план дій на майбутнє.
Працюємо та віримо в ЗСУ!