День вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Слобідській громаді.

Дата: 15.02.2023 14:40

Афганська війна- одна з самих трагічних сторінок нашого народу, яка тривала з 1979 до 1989 року, близько ста п'ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило афганської війни.

Серед них і наші односельці: Валуєв С.В.,Олійник П.А.,Ковальчук В., Давидюк М.,Паламарчук М. Доземно вклоняємось їм за мужність. І пам'ятаємо про тих, кого вже немає: Чепелівський Л.К.,Мельник Ю.В.,Кожухар Л.,Бурячківський В.,Пукліч С.

В цей день,  в громаді вшанували пам'ять покладанням квітів до пам'ятника загиблим солдатам. В своїй промові Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко наголосив про необхідність пам'ятати про такі дати нашої історії. Честь і слава всім тим хто сьогодні поруч з нами, хто боронить нашу земмлю від лютого ворога. Вічна пам'ять тим, кого з нами вже намає!

Далі слобідським Центром культури та селищною бібліотекою було проведено інформаційну годину для юнаків Слобідки під назвою "Молодість, обпалена війною". Присутні ознайомилися з виставкою" Афганістан: історія та пам'ять" та переглянули фільм "Коротка історія."