УЧАСТЬ СЕКРЕТАРЯ СЛОБІДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, СЕКРЕТАРЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У СПЕЦІАЛЬНІЙ КОРОТКОСТРОКОВІЙ ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ.

Дата: 21.02.2023 12:31

21.02.2023 року секретар Слобідської селищної ради, секретар виконавчого комітету Тетяна ПАН взяла участь у спеціальній короткостроковій програмі підвищення кваліфікації, яка стала можлива завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID), організована Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Полтавським обласним центром підвищення кваліфікації. Тема Програми: «Правовий статус виконавчого комітету як виконавчого органу місцевої ради. Регламентація його діяльності». Розглянуто питання про правовий статус виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради, як виконавчого органу місцевої ради, регламент виконавчого комітету, правовий аналіз регламентів виконавчих комітетів, виокремлення типових помилок в регламентах виконавчих комітетів, «модельний» регламент виконавчого комітету: пропозиції його структури та змісту.