Участь Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко у відеоселекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації та службовій нараді під головуванням начальника Подільської районної військової адміністрації.

Дата: 22.02.2023 11:41

21.02.2023 року Слобідський селищний голова взяв участь у відеоселекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації та в службовій нараді з керівництвом районного управління поліції, ДСНС, військової комендатури, районної ради, з головами територіальних громад, співробітниками РВА, яку провів начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко.
Одним з основних питань, що розглядалися – це проблематика освітньої галузі. Михайло Лазаренко довів підсумки перевірок закладів освіти району та найбільш характерні недоліки й порушення. Зокрема, це стосується якості продуктів харчування, умов їх зберігання та приготування їжі, не дооблаштування укриттів, недотримання температурного режиму, придбання товарів за явно завищеними цінами тощо.
В ході роботи Михайло Лазаренко заслухав голів територіальних громад  про хід виконання розпорядження голови (начальника) районної державної (військової) адміністрації від 25 січня 2023 року № 11/23 «Про організацію суспільно корисних робіт»,  про стан видачі продуктових наборів відповідно до постанови КМУ від 20.03.2022 року №328, які були отриманих у січні 2023 року для внутрішньо-переміщених осіб (у розрізі: кількість ВПО, кількість отриманих продуктових ними наборів, залишки), напрямки використання коштів бюджету розвитку на соціально-економічний розвиток громад у 2023 році.Обговорили обстановку в районі, стан укомплектованості, забезпеченості підрозділів та готовності до дій за призначенням, а також рівень злочинності, заходи щодо її припинення й профілактики, виконання мобілізаційних завдань, проведення широкомасштабної роз’яснювально-профілактичної роботи з протипожежної безпеки.
 Начальником Подільської районної військової адміністрації надано доручення щодо підготовки звітів про військовозобов’язаних, резервістів й призовників, активізацію розгортання класів безпеки в закладах освіти, створення протипожежних команд в громадах, дотримання правил електробезпеки в «Пунктах Незламності» та на всіх інших об’єктах соціальної сфери,  проведення комплексної роботи з населенням  з питань профілактики та попередження пожеж у побуті, спільні заходи з розшуку та притягнення до відповідальності уклоністів від мобілізації та інш.