ЗВЕРНЕННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ГРОМАДИ!

Дата: 24.02.2023 09:17

Шановна Слобідська громадо!
   Сьогодні, 24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році. Нам довелося пережити важкий рік, рік тривог, болі, розпачу, втрат та надії.
  Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну остаточно зірвало маску з агресивного путінського режиму, що 9 років прикидався «миротворцем» та «третьою стороною» у війні на сході України, поширюючи на весь світ дезінформацію та брехню.Путін намагається переконати світ, буцімто в Україні триває «громадянська війна», але ми - Український народ продовжуємо демонструвати світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом.
 Чимало представників нашої громади сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України, а велика кількість мешканців громади підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю від російської орди. У час важких випробувань ми згуртувалися для захисту свободи Української держави і Перемога обов'язково буде за нами! Вічна пам'ять і слава полеглим на полі бою Героям. Низький уклін батькам, які виховують патріотів своєї держави. Україна захищає себе і обов’язково захистить! Слава Україні! Слава Героям! Слава незламному народу! Україна є і буде! Вистояли - Переможемо!

Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.